Estée Lauder Pure Color Love Ombré

dvoubarevná rtěnka

Estée Lauder Pure Color Love Ombré dvoubarevná rtěnka
Estée Lauder Pure Color Love Ombré dvoubarevná rtěnka
odstín 265 Candy + Catwalk 1,2 g
629

Kód: EST05314 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Estée Lauder Pure Color Love Ombré
odstín 265 Candy + Catwalk 1,2 g | 629

Popis kosmetiky Estée Lauder Pure Color Love Ombré

Chytrý design dvoubarevné rtěnky Estée Lauder Pure Color Love Ombré vám umožní vytvořit na rtech ombré efekt jediným tahem. Vyzkoušet ale můžete i opačné stínování nebo v kombinaci s dalšími odstíny vícebarevné rty. Fantazii se meze nekladou a každý den si můžete dopřát jiné neopakovatelné líčení.

Vlastnosti:

  • propůjčuje rtům intezivní barvu
  • snadno se nanáší a vydrží až několik hodin
  • je na rtech komfortní a nevysušuje je
  • změkčuje rty a intenzivně je hydratuje

Složení:

  • oleje z granátového jablka, manga a açaí

Jak aplikovat:
Pro docílení jemného ombré efektu aplikujte rtěnku plynulým pohybem v jednom směru. Pro výraznější look aplikujte ještě v opačném směru.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.