Estée Lauder Pure Color Envypudrová tvářenka

13×
Estée Lauder Pure Color Envy pudrová tvářenka
Estée Lauder Pure Color Envy pudrová tvářenka
Doprava zdarma
Doporučená maloobchodní cena
1 360

Ušetříte 24%
odstín Rebel Rose 7 g
1 035

Kód: EST3759 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Estée Lauder Pure Color Envy

Pudrová tvářenka Estée Lauder Pure Color Envy s jemnou texturou a intenzivním pigmentem vašim tvářím propůjčí svěží a zdravý vzhled.

Vlastnosti:

  • jemná textura splyne s pletí
  • lze snadno vrstvit pro dosažení požadované intenzity
  • intenzivní pigment zajistí sytou avšak přirozenou barvu
  • matná struktura dodá sofistikovaný efekt a kontury
  • přiložený mini štěteček umožní aplikaci kdekoliv
  • škála barev vyhoví každému odstínu pleti

Jak aplikovat:
Pomocí přiloženého štětce naneste přiměřené množství na tváře a lícní kosti směrem ke spánkům. Vrstvěte pro dosažení požadované intenzity.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

O značce Estée Lauder

„Každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.“ Stačí mít po ruce tu správnou kosmetiku. Značka Estée Lauder poskytne vaší pleti to nejlepší, abyste se i vy mohli cítit dobře. Představuje synonymum kvality, elegance a luxusu.

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka Estée už v mládí umíchala svůj první pleťový krém a v roce 1946 začala nabízet vlastní Estée Lauder produkty. Navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku a vše zákaznicím osobně prezentovala. Díky své vášni, obětavosti, vytrvalosti i novém marketingovém přístupu uspěla. A přípravky péče o pleť Estée Lauder získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát.

Recenze Estée Lauder Pure Color Envy