Estée Lauder Double Wear

tekutý bronzer s aplikátorem

Estée Lauder Double Wear tekutý bronzer s aplikátorem
Estée Lauder Double Wear tekutý bronzer s aplikátorem
odstín Light/Medium 14 ml

Kód: EST4824 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Estée Lauder Double Wear
odstín Light/Medium 14 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Estée Lauder Double Wear

Tekutý bronzer Estée Lauder Double Wear v provedení s houbičkovým aplikátorem a ultra lehkou texturou umožní dosažení dokonale přirozeného efektu opálené a definované tváře, zatímco dlouhotrvající složení zajistí výdrž a hydrataci až po 8 hodin.

Vlastnosti:

  • ultra lehké bezolejové složení dokonale splyne s pletí
  • textura lze snadno vrstvit pro dosažení požadované intenzity
  • tyčinka obsahuje jemný aplikátor pro dokonalé rozetření
  • formule hydratuje pleť bez nadměrného zatěžování
  • dlouhotrvající složení zajistí výdrž až po 8 hodin
  • dermatologicky a optalmologicky testováno

Jak aplikovat:
Po otevření pomalu otáčejte spodní částí tyčinky pro uvolnění přiměřeného množství produktu. Poté pomocí aplikátoru naneste produkt na místa, kam přirozeně padá stín, jako pod lícní kosti či po stranách tváře a nosu.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.