Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place

tužka na obočí s rozjasňovačem

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place tužka na obočí s rozjasňovačem
0,09 g

Kód: EST1129 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place
0,09 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place

Popis:
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place tužka na obočí s rozjasňovačem vytvaruje profesionální obočí. Precizní tužka obočí orámuje, vyplní a zdůrazní, zatímco lehký rozjasňovač dodá pohledu jiskru.  Krémová textura se snadno nanáší a vyplní i ty nejmenší mezery mezi chloupky. Tužka umožňuje přesnou a snadnou aplikaci. Rozjasňovač opticky nadzvedne nadočnicový oblouk a dodá tak pohledu hloubku. Oftalmologicky testováno.
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place tužka na obočí s rozjasňovačem vydrží na místě až 12 hodin!

Účinky:

  • perfektně definuje obočí
  • vyplní i ty nejmenší mezery mezi chloupky
  • rozjasňuje
  • vydrží až 12 hodin

Typ pleti:
Vhodný pro všechny typy pleti.
 
Jak aplikovat:

Krátkými, jemnými tahy vyplňte obočí a jeho kontury barvou. Zvýrazňovač aplikujte pod obočí.

Vlastnosti

Barva
hnědá
Voděodolné
ne

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.