Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concealer dlouhotrvající korektor

14×
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concealer dlouhotrvající korektor
Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concealer dlouhotrvající korektor

Popis Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concealer
Vlastnosti

Během dlouhých a náročných dnů potřebujete kosmetiku, na kterou se můžete skutečně spolehnout. Dlouhotrvající korektor Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place zajistí, že vaše vizáž bude dokonalá po dlouhých 15 hodin. Oslňte své okolí bezchybným líčením a zářivým vzhledem v přirozeném odstínu.

Vlastnosti:

  • zajišťuje 15 hodin dokonalého krytí nedokonalostí
  • neotírá se a spolehlivě odolává vodě, potu i vlhkosti
  • umožňuje vrstvení pro dosažení požadovaného krytí
  • má lehké krémové složení, na pleti je příjemný
  • pěnový aplikátor umožňuje snadnou aplikaci
  • nevysušuje a neslévá se do linek
  • hydratuje a vyživuje pleť

Složení:

  • minerály a hydratační složky – zajišťují vyživení pleti
  • dermatologicky a oftalmologicky testováno
  • bez olejů a bez parfemace

Jak aplikovat:
Nejdříve vyberte správný odstín korektoru tak, aby byl buď stejný jako odstín vašeho make-upu, nebo o odstín světlejší/tmavší. Pro nejlepší výsledek aplikujte dlouhotrvající korektor Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place až po make-upu. Nejdříve naneste korektor na hřbet ruky a poté jej aplikujte pomocí štětce na požadované místo. Korektor důkladně rozetřete.

Notino tip:
Na tmavé kruhy pod očima použijte o odstín světlejší korektor než je váš makeup. Na otoky kolem očí zvolte o odstín tmavší korektor než je váš makeup. Pro přirozené sjednocení tónu pleti použijte stejný odstín jako je váš makeup. 

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ krytí
střední
Efekt
dlouhotrvající, korekční

O značce Estée Lauder

„Každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.“ Stačí mít po ruce tu správnou kosmetiku. Značka Estée Lauder poskytne vaší pleti to nejlepší, abyste se i vy mohli cítit dobře. Představuje synonymum kvality, elegance a luxusu.

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka Estée už v mládí umíchala svůj první pleťový krém a v roce 1946 začala nabízet vlastní Estée Lauder produkty. Navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku a vše zákaznicím osobně prezentovala. Díky své vášni, obětavosti, vytrvalosti i novému marketingovému přístupu uspěla a z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu.

Vyzkoušejte ikonický Estée Lauder make-up, který je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen nebo pleťový krém Estée Lauder, díky němuž bude vaše pleť jako znovuzrozená. Za pozornost stojí také Estée Lauder parfémy – dámská parfémovaná voda Estée Lauder Pleasures, stejnojmenná kolínská voda pro muže, nebo neodolatelná vůně Estée Lauder Modern Muse pro ženy.

Recenze Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Flawless Wear Concealer14