Estée Lauder Brushes

štětec na minerální sypký pudr

Estée Lauder Brushes štětec na minerální sypký pudr
Estée Lauder Brushes štětec na minerální sypký pudr
Estée Lauder Brushes štětec na minerální sypký pudr
1 295
Sleva 16%
1 089

Kód: EST2556 | 3 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Estée Lauder Brushes
| 1 089

Popis kosmetiky Estée Lauder Brushes

Popis:
Kosmetický štětec Estée Lauder Brushes je speciálně navržený pro nanášení sypkého minerálního pudru na tváře. Štětec má velice hebké štětiny z umělého vlákna. Tvar štětce i štětin zajišťuje pohodlnou a bezproblémovou aplikaci pudru na tvář. Dopřejte si skutečně profesionální nalíčení s luxusním štětcem Estée Lauder Brushes!

Vlastnosti:

  • usnadňuje nanášení pudru na tvář

Materiál:

  • umělé vlákno

Jak používat:
Nanášejte pudr jemnými tahy na obličej v dostatečném množství. Po nalíčení štětec důkladně vyčistěte.

O značce Estée Lauder

Kosmetika Estée Lauder nese jméno své zakladatelky, jež ve 20. století způsobila ve světě krásy doslova revoluci. Jako neteř lékárníka se Estée dostala k výrobě kosmetiky již v mládí a brzy umíchala svůj první pleťový krém. V roce 1946 pak zahájila prodej vlastních Estée Lauder produktů.

Značka Estée Lauder byla vybudována na obětavosti, vytrvalosti a vášni. Estée často navštěvovala kosmetické salony po celém New Yorku, značka prosperovala díky osobním doporučením jednotlivých zákaznic a přípravky péče o pleť Estée Lauder brzy získaly věhlas.

Z malého podniku se postupně stala prémiová značka mezinárodního formátu. Ikonický Estée Lauder make-up je dnes nedílnou součástí kosmetické výbavy mnoha žen a pleťový krém Estée Lauder je díky luxusním ingrediencím a vědeckému přístupu tím nejlepší, co si pro svou pleť můžete přát. Filozofie značky Estée Lauder je totiž zcela jednoduchá – každá žena může vypadat krásně, a to bez rozdílu věku.