EssenceMINI výhodné balení (na rty)

Essence MINI výhodné balení (na rty)
Essence MINI výhodné balení (na rty)

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ESS08766

lesk na rty pro větší objem 1,2 g + balzám na rty 1,5 g

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Essence MINI . Balíček plný make-up kousků jako dárek vždycky potěší.

Sada obsahuje:

  • lesk na rty pro větší objem 1,2 g
  • balzám na rty 1,5 g

Vlastnosti:

  • hydratuje a zvláčňuje rty
  • dodává rtům větší objem
  • bezbarvý odstín

Jak používat:
Nanášejte přiměřené množství lesku na rty pro okamžitý efekt většího objemu. Malé množství naneste na čisté rty a jejich okolí a nechte vstřebat.

Vlastnosti

Odstín
transparentní
Typ sady
výhodné balení
Ochrana proti slunci
bez SPF

Líčení je hra, zábava i sebevyjádření. Zapomeňte na dokonalost a odvažte se. Německá značka Essence vyrábí hravé, kvalitní a zároveň cenově dostupné líčení, se kterým vykouzlíte perfektní look – ať už s make-upem teprve začínáte, sledujete nové trendy nebo již máte svůj vlastní, osobitý styl.

Více než 84 % všech produktů Essence Cosmetics je vyráběno v Evropě. Kvalita a šetrnost k životnímu prostředí je pro značku absolutní prioritou a proto kosmetika Essence obsahuje převážně přírodní ingredience. Řada produktů Essence je veganských.

V portfoliu značky najdete vše potřebné pro kompletní líčení – od podkladové báze přes make-up Essence až po rozjasňovač. Svatým grálem značky jsou kromě make-upů také řasenky, paletky očních stínů či tvářenky. Populární řasenka Essence I Love Extreme dodá vašim řasám maximální objem, paleta Essence Love What You Do nebo Epic Sunset je jako stvořená pro jemné denní i výrazné večerní líčení a jakýkoliv Essence pudr se postará o dlouhodobou fixaci.