Escada Celebrate N.O.W. tělové mléko pro ženy

Escada Celebrate N.O.W. tělové mléko pro ženy
Escada Celebrate N.O.W. tělové mléko pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
655

Ušetříte 53%
150 ml
302

Kód: ESC1061 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Escada Celebrate N.O.W.
Složení

Užijte si luxusní vůni i během svých ranních a večerních rituálů v koupelně. Přípravek péče o tělo Escada Celebrate N.O.W. pohladí vaše smysly a bude oblíbenou vůní hýčkat i vaši pokožku.

Vlastnosti:

  • zajišťuje dlouhodobou hydrataci a vláčnost
  • dobře se nanáší, lehce se vstřebává
  • doplňuje vůni ze stejné řady
  • skvěle se hodí společně s vůní jako dárek

Složení

Konzistence
mléko

O značce Escada

Escada je jedním z magických pojmů ve světě módy a vůní. Toto jméno skrývá neokázalý luxus, vysoký standard kvality a fungující kombinaci poctivých základů a nejžhavějších trendů. Značka Escada působí v současnosti v 60 zemích světa a v jejím portfoliu najdete značkovou dámskou módu, kabelky, boty, brýle a samozřejmě silnou sekci výroby parfémů.

Fenomén jménem Escada se zrodil roku 1978 v Mnichově a na jeho samém začátku stáli manželé Wolfgang a Margaretha Leyovi. Společnost pojmenovali podle šampióna mezi závodními koňmi. Escada se ihned po svém vzniku profilovala do pozice svěží a dravé firmy, která brzy získala věhlas.

První parfém Escada byl představen roku 1990 a už v roce 1993 byla zahájena tradice sezónních parfémů, která se stala pro značku typickou. Každý rok přichází Escada se speciální limitovanou letní edicí a s úspěchem obohacuje parfemářský trh jiskřivými a svěžími aktuálními vůněmi pro všechny ženy, které mají rády život a chtějí si užívat každého okamžiku.

Recenze Escada Celebrate N.O.W.