Escada Candy Love toaletní voda pro ženy

5×
Escada Candy Love toaletní voda pro ženy
Escada Candy Love toaletní voda pro ženy
50 ml
1 019

Kód: ESC01723 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 25. 2. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 25. 2. 2021

Popis parfému Escada Candy Love
Složení

Cukrová vata, kolotoče, vítr ve vlasech... Vše, co je možné prožít v zábavním parku během odpoledne s kamarádkami, před vámi rozprostře toaletní voda pro ženy Escada Crazy Love. Pro vaše smysly se stane zastávkou u pultu s těmi nejsladšími cukrovinkami, kterým nejde odolat.

  • ovocná gurmánská vůně pro všechny dívky, které se rády baví
  • první vůně Escada uvedena jako zimní limitovaná edice
  • v roztomilém flakonku, který se stane i dokonalým dárkem

Složení vůně
Hned první přivonění vám připomene lahodnou chuť jablka v cukru. Sladký úvod zpovzdáli doplňují tóny mandarinky a hrušky. Po chvíli se rozvine růže, jejíž vůni doprovází skořice a malina. K dokonalosti dovádí tuto toaletní vodu tóny vanilkové šlehačky, které vám budou zlepšovat náladu při dlouhém doznívání.

Příběh vůně
Nabídka sladkostí je na poutích a v zábavních parcích nepřeberná, ale to nejsladší, co mohou kamarádky zažít, jsou společně sdílené okamžiky. S touto myšlenkou v pozadí byla v roce 2020 odhalena vůně Escada Crazy Love a zařadí se mezi milníky v nabídce této značky.

Od roku 1993, kdy byla vydána první limitovaná edice vůně Escada, se až dosud jednalo výhradně o letní toaletní či parfémované vody. Escada Crazy Love to prolomila a v roce 2020 představila první vůní pro zimní sezónu. Flakon zdobí srdce, typické pro značku Escada, a bude se vyjímat nejen na poličce, ale nepřehlédnutelný bude i na Instagramu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
jablko, hruška, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, malina, skořice
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
vanilka, šlehačka
Druh vůně
ovocná

Napsali jsme o Escada Candy Love
Články

O značce Escada

Escada je jedním z magických pojmů ve světě módy a vůní. Toto jméno skrývá neokázalý luxus, vysoký standard kvality a fungující kombinaci poctivých základů a nejžhavějších trendů. Značka Escada působí v současnosti v 60 zemích světa a v jejím portfoliu najdete značkovou dámskou módu, kabelky, boty, brýle a samozřejmě silnou sekci výroby parfémů.

Fenomén jménem Escada se zrodil roku 1978 v Mnichově a na jeho samém začátku stáli manželé Wolfgang a Margaretha Leyovi. Společnost pojmenovali podle šampióna mezi závodními koňmi. Escada se ihned po svém vzniku profilovala do pozice svěží a dravé firmy, která brzy získala věhlas.

První parfém Escada byl představen roku 1990 a už v roce 1993 byla zahájena tradice sezónních parfémů, která se stala pro značku typickou. Každý rok přichází Escada se speciální limitovanou letní edicí a s úspěchem obohacuje parfemářský trh jiskřivými a svěžími aktuálními vůněmi pro všechny ženy, které mají rády život a chtějí si užívat každého okamžiku.

Recenze Escada Candy Love5