Péče o erotické pomůcky

Nejprodávanější

Sexuální pomůcky – probuďte svou smyslnost!

Popusťte uzdu své sexuální fantazie a prozkoumejte svět rozkoše na Notinu! Erotické pomůcky pomohou zesílit milostný prožitek, odhalit skryté touhy a oživit intimní chvíle, ať už v páru či o samotě. Společné sexuální hrátky v ložnici okoření párové vibrátory či stylová BDSM pouta, chvilky o samotě zase zpestří vibrující vajíčko a masturbátor pro muže. Vyberte si ty nejlepší erotické pomůcky splňte si své touhy.

Jak vybírat erotické hračky?

Toužíte do milování přinést trochu tajemného vzrušení? Při výběru pomůcky na sex se zaměřte na způsob využití, jakou část těla chcete dráždit i pro koho je pomůcka určená. Dbejte také na to, z jakého materiálu je vyrobena a jak o ni správně pečovat. Ženy určitě ocení populární venušiny kuličky či dildo, pánové zase vibrační kroužek nebo diskrétní masturbátor a milovníci tvrdších hrátek mohou vyzkoušet třeba BDSM pomůcky!

Erotické pomůcky pro ženy

Odpoutejte se od přežitků a užijte si svou smyslnost naplno se sexuálními pomůckami pro ženy! Při výběru erotické hračky pro ženy záleží, zda se chcete zaměřit na klitoris, vnitřek vagíny či dáváte přednost spíše análním pomůckám.

 • Dilda jsou nevibrující pomůcky ve tvaru penisu, které lze díky svým praktickým vlastnostem využít opravdu nápaditě, vaginálně i análně.
 • Anální kolíky jsou perfektním doplňkem pro veškerá anální dobrodružství, o samotě či v páru.
 • Venušiny kuličky během nošení vyvolávají vzrušující vibrace, které způsobují potěšení a zároveň pomáhají posilovat svaly pánevního dna.
 • Vibrační vajíčka jsou elegantně tvarované stimulátory pro ženy, které se hodí pro hry v páru i o samotě.

Náš tip: Prozkoumejte oblíbené sexuální pomůcky Satisfyery a Womanizery, které fungují na principu podtlaku a v mžiku vás zaplaví intenzivní rozkoší.

Erotické pomůcky pro muže

Pozvedněte své ložnicové zážitky do vyšších sfér a vyzkoušejte sexuální pomůcky pro muže. Prodlužte svou erekci s erekčním kroužkem nebo si dopřejte vzrušující masáž prostaty s vibračním análním kolíkem.

 • Masturbátory obvykle napodobují dámskou vagínu, ústa či anální otvor a naleznete je v celé řadě variací a materiálů, které zpestří intimní chvíle o samotě i ve dvou.
 • Vibrační anální kolíky stimulují prostatu a přinesou každému muži intenzivní potěšení o samotě i v páru.

Náš tip: Vyzkoušejte vibrátory pro muže, které kromě análu masírují také prostatu a oblast pod varlaty a hravě je využijete také během sexu.

Erotické pomůcky pro páry

Spoutejte svou touhu! Experimentujte s BDSM pomůckami, erotická pouta a bičíky totiž využijí muži i ženy, záleží, kdo má v tu chvíli navrch.

 • BDSM pouta a želízka napumpují erotické napětí v ložnici a podpoří vzájemné hraní rolí. Erotická pouta mohou být plyšová či hedvábná k něžnému škádlení až po kovová a kožená k dominantně-submisivním hrátkám.
 • BDSM bičíky, rákosky a důtky pro něžný výprask dodávají partnerům pocit absolutní moci. Vybrat si můžete z nepřeberného množství typů a velikostí.
 • BDSM šimrátka a lechtátka určená k šimrání i dráždění navodí jiskřivou atmosféru během předehry.
 • Vibrační kroužky na penis slouží k podpoře mužské erekce, oddálení ejakulace a celkovému prodloužení sexuálního zážitku. Erekční kroužky najdete jak v klasické či vibrační variantě, tak ve variantě s dráždítkem na klitoris.
 • Nejrůznější vibrační dráždidla na různé partie těla ozvláštní předehru i usnadní cestu k vyvrcholení.

Údržba erotických hraček

Intimní místa, kterých se sexuální hračky dotýkají, jsou velmi citlivá. Proto je třeba starat se o své erotické doplňky velmi pečlivě. Před a po použití je vždy očistěte dle pokynů na produktu, využít můžete také speciální čisticí spreje na erotické náčiní.

Sexuální hračky přinesou svěží vítr do vaší ložnice! Prozkoumejte naši pestrou nabídku v sekci sex shop a objednejte si z pohodlí domova erotické hračky pro muže i pro ženy, lubrikační gely, kondomy, afrodiziaka či erotickou kosmetiku.