BDSM pomůcky

Anální kolíky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
BDSM pomůcky
Dilda
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Masturbátory
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Péče o erotické pomůcky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Venušiny kuličky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Vibrační kroužky
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Vibrační vajíčka
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
 • Kov
Nejprodávanější

BDSM hračky přinesou vzrušení do vaší ložnice!

Prožijte své nejdivočejší fantazie! Dráždivé BDSM hrátky ve dvou vnesou do intimního vztahu elektrizující vzrušení, dopřejí oběma partnerům pocit maximální rozkoše a umožní vám zkoumat své sexuální touhy. Ovládněte svého partnera a nasaďte mu dráždivé BDSM pouta či roubík, vyzkoušejte hravé BDSM masky na oči pro posílení smyslových prožitků nebo dopřejte své drahé polovičce něžný výprask erotickým bičíkem! Vzrušující BDSM pomůcky a další erotické hračky najdete na notino.cz, hrajte si!

Co je to BDSM

Pojem BDSM zahrnuje celou řadu sexuálních aktivit, které na základě společné domluvy partnerů rozvíjí sexuální touhy založené na sadomasochismu a s ním spojený pocit bezbranné oddanosti či absolutní moci. Během BDSM praktik je tedy obvykle jedna osoba dominantní, druhá osoba je submisivní a role se mohou libovolně měnit. Cílem BDSM hrátek je oboustranná rozkoš a netradiční milostný zážitek.

Význam zkratky BDSM

 • B&D – (bondage & discipline) poddanost a disciplína
 • D&S – (dominantion & submission) dominance a submisivita
 • S&M – (sadism & masochism) sadismus a masochismus

Druhy BDSM pomůcek

Lákají vás BDSM praktiky? Pokud s BDSM začínáte, vsaďte na erotická pouta, BDSM bič či péřové dráždidlo, které promění milostné chvilky na vzrušující roleplay. Pokročilí milovníci tvrdších sexuálních praktik mohou zintenzivnit své prožitky s drsnou bondážní sadou, roubíky nebo svorkami.

Náš tip: Obdarujte svou polovičku nezapomenutelnými zážitky v ložnici! Luxusní BDSM sada obsahuje vše potřebné pro začínající i pokročilé milovníky drsnějšího sexu.

BDSM pomůcky pro svazování

Svazování neboli bonding či bondage zahrnuje poutání partnerů k posteli či do různých sexuálních pozic, které přináší nevídané prožitky!

 • BDSM pouta vám umožní ovládnout milovanou osobu a prožít společné chvíle rozkoše z pozice dominantního vládce či zcela oddaného zajatce. Na trhu najdete roztomilá péřová pouta růžová i černá, elegantní saténová či drsná kožená pouta nebo třeba rovnou celé BDSM postroje.
 • BDSM provazy a lanka umožňují lehkou i složitější bondáž a nabízí naprostou kontrolu nad pohyby vašeho partnera.
 • BDSM pásky jsou speciálně navrženy pro smyslnou hru v ložnici. Tyto pásky se nelepí na kůži ani ochlupení a je možné je opakovaně použít.

BDSM pomůcky pro výprask

Zkroťte svého partnera či partnerku jemným výpraskem a ukažte, kdo v ložnici vládne!

 • Důtky, mrskačky a plácačky umožní jemný výprask i drsnější trest, závisí pouze na jejich tvrdosti a použité síle. Jsou vhodné také pro úplné začátečníky.
 • Erotický bičík je vhodný pro zkušené uživatele. Bičíky se liší délkou, materiálem i sílou.
 • Rákoska je vhodná pro začátečníky i pokročilé, díky své pružnosti a síle přináší potěšení všem milovníkům bolestivějších hrátek.

BDSM hračky pro roleplay

Roleplay neboli hraní rolí umožňuje partnerům popustit uzdu sexuální fantazie, vnést do milostných hrátek jiskřivou atmosféru a přinést nekonečné množství zážitků.

 • BDSM maska na oči znemožní svému nositeli vidět dění okolo, ale zato posílí všechny ostatní smysly a prožitky.
 • Škrabošky a masky na obličej opředou milostnou hru tajemstvím a umožní vám lépe se vžít do role.
 • BDSM roubík patří mezi BDSM doplňky pro pokročilé milovníky.
 • BDSM obojky jsou vhodné jako doplněk k bondáži i ke zvířecí roleplay.
 • Péřová dráždidla jsou něžným doplňkem k lehkému dráždění partnera během milostné předehry.

Náš tip: Pro nápaditou milostnou hru ve dvou neváhejte využít také anální kolíky s ocásky či šperky.

Ať už jste dominantní či submisivní, prožijte nezapomenutelné noci plné vášní s BDSM hračkami! Ve vaší sbírce se rozhodně neztratí praktický BDSM set, ale i další erotické zboží na hrátky ve dvou či o samotě, jako jsou vibrátory, dilda nebo erotická kosmetika.