Ermenegildo Zegna Essenze Collection: Indonesian Oudtoaletní voda pro muže

Ermenegildo Zegna Essenze Collection: Indonesian Oud toaletní voda pro muže 125 ml
Ermenegildo Zegna Essenze Collection: Indonesian Oud toaletní voda pro muže 125 ml
125 ml

Kód: ERM0036 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Ermenegildo Zegna Essenze Collection: Indonesian Oud
Složení

Toaletní voda pro muže Ermenegildo Zegna Essenze Collection Indonesian Oud patří mezi kolekci pánských vůní, které by neměly chybět ve sbírce žádného elegána i sportovního nadšence. Jejich jemná a nevtíravá esence, která je ale zároveň i dostatečně silná, aby vydržela skutečně dlouho.

Neopomenutelnou a hlavní složkou toaletní vody je italský bergamot, který pochází z vlastní sklizně. Vše doplňuje ještě jemná vůně růže, Oud dřevo, sympatický jantar a pačuli. Indonéský Oud je legendární perla lesa.

Vydejte se na cestu vášně s dokonalou vůní. Skvělá směs dokonale harmonicky vyladěných přísad vás ohromí. Voní dlouho a hodí se na každodenní nošení. Můžete se jemně navonět při cestě do práce nebo trochu více až půjdete na večírek.

Složení

Složení
ambra, agarové dřevo, růže, bergamot, pačuli
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Ermenegildo Zegna

Zegna je jeden z nejexkluzivnějších italských módních domů. Svůj věhlas získal především výrobou kvalitních pánských obleků, svět však oslnil i v oblasti parfémářství. 

Ermenegildo Zegna, zakladatel společnosti, si v roce 1910 otevřením pánského butiku v Paříži splnil svůj sen. Začal vyrábět oblečení pro muže vyznačující se kvalitou a výběrem nejlepších materiálů. Vždy se řídil vlastní intuicí a nemýlil se. Dnes má značka více než 500 exkluzivních obchodů po celém světě a zůstává rodinným podnikem pod vedením již čtvrté generace.

Úspěch značky Zegna vychází z precizní řemeslné práce a materiálů prvotřídní kvality. Žádanost a exkluzivitu značky dokazuje také fakt, že kromě obleků šitých pod svou etiketou, zpracovává i obleky pro nejlepší designéry současnosti.

V roce 1992 vstoupila značka Zegna na trh i s vlastní řadou vůní. Ve spolupráci s věhlasnými parfémáři navazuje na tradici exkluzivní řemeslné práce a při výrobě využívá pouze prvotřídních ingrediencí. Parfémy Zegna perfektně padnou každému muži, který vyznává tradice a oceňuje luxusní, promyšlené vůně, které doplní jeho osobnost.

Recenze Ermenegildo Zegna Essenze Collection: Indonesian Oud