Erbario Toscano Black Pepper

parfémované ubrousky pro muže 7 ks

Erbario Toscano Black Pepper parfémované ubrousky pro muže 7 ks
Erbario Toscano Black Pepper parfémované ubrousky pro muže 7 ks
parfémované ubrousky pro muže 7 ks
179

Kód: ERT0053 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Erbario Toscano Black Pepper
parfémované ubrousky pro muže 7 ks | 179

Popis parfému Erbario Toscano Black Pepper

Parfémované ubrousky Erbario Toscano Black Pepper dokonale zbaví vaše ruce nečistot a propůjčí jim příjemnou vůni parfému ze stejné kolekce. Parfémované ubrousky jsou velmi skladné a praktické na cestování.

O značce Erbario Toscano

Značka Erbario Toscano v sobě spojuje italskou tradici a přírodní ingredience z Toskánska. V tomto rodinném podniku vznikají již od roku 1967 vysoce kvalitní produkty, které mají velice příznivý vliv na lidské tělo i mysl.
Značku Erbario Toscano díky své kreativitě a lásce k Toskánku založil Guildo Bertozzi, který již jako malý chlapec rád objevoval taje přírody a zamiloval si vůni italské krajiny. V dospělosti se proto rozhodnul uskutečnit svůj sen a začal vytvářet unikátní vůně a přírodní kosmetiku. Nejdříve se ovšem vydal na cestu experimentování. Začal studovat staré archivy, objevoval lokální metody zpracování surovin a inspiroval se těmi nejzkušenějšími florentskými mistry parfuméři.
Italská značka Erbario Toscano má hluboký respekt k přírodě. Produkty Erbario Toscano nejsou testované na zvířatech a balené s ohledem na přírodu.

Recenze Erbario Toscano Black Pepper

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!