Enrique Iglesias Adrenalinedeodorant s rozprašovačem pro muže

Enrique Iglesias Adrenaline deodorant s rozprašovačem pro muže
Enrique Iglesias Adrenaline deodorant s rozprašovačem pro muže
75 ml
142

Kód: ENI0091 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis parfému Enrique Iglesias Adrenaline
Složení

Deodorant s rozprašovačem pro muže Enrique Iglesias Adrenaline je luxusním doplňkem k toaletní vodě ze stejné řady. Aplikuje se na pokožku těla a zanechává ji provoněnou vůní citronu, fialky, mandarinky, černého pepře, jablka, šafránu, fazole tonka, cedru a kůže.

Deodorant s rozprašovačem Enrique Iglesias rozvíří kolem muže oblak síly a sebevědomí.

Složení

Druh balení
deo s rozprašovačem

O značce Enrique Iglesias

Enrique Iglesias je popový zpěvák španělského původu, který dokáže zaujmout nejen svojí hudbou, ale také jedinečnou kolekcí svých parfémů. Jeho tvorba byla odjakživa inspirovaná španělským temperamentem a romantikou. Stejnou atmosféru Enrique Iglesias přenesl také do svých exkluzivních parfémů, které tak nepostrádají vášeň, jiskru ani šarm.

Svoji první vůni Enrique Iglesias představil v roce 2014 a po velkém úspěchu pokračoval v navrhování své kolekce. Parfémy Enrique Iglesias se vyznačují pečlivým výběrem zdánlivě protikladných ingrediencí, které společně vytvářejí unikátní celek. Originální aromy plné španělského temperamentu a sex-appealu zaujmou nejen fanoušky Enrique Iglesiase, ale také každého, kdo rád vyhledává výjimečné věci.

Recenze Enrique Iglesias Adrenaline