Energy Fruits

Historie španělské značky Energy Fruits se začala psát v roce 2009, kdy jejího zakladatele během pobytu v Peru postihl silný záchvat gastritidy. Pomohla mu mouka z koky, která prý zabrala mnohem rychleji než konvenční léky. Tato zkušenost v něm vyvolala velký zájem o tamější flóru.

V nabídce značky Energy Fruits najdete pestrou škálu doplňků stravy určených pro ty nejnáročnější zákazníky. Všechny jsou založeny na mimořádných vlastnostech peruánských rostlin - macy, kakaovníku, merlíku a jiných.

Produkty Energy Fruits při pravidelném užívání dokážou výrazně pomoci zlepšit vaše fyzické i mentální schopnosti. Obsahují jen minimum lepku a nejsou nijak doslazovány. V jejich složení samozřejmě nenajdete ani žádné konzervanty či jiné potenciálně nebezpečné látky.

Doplňky stravy Energy Fruits se mohou pochlubit nejen vysokou kvalitou, ale také vynikající chutí. Pokud se je rozhodnete zařadit do svých jídelníčků, rozhodně nebudete litovat. Značka Energy Fruits jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být zdraví, vitální a plní energie, mají rádi exotické ovoce a preferují čistě přírodní výrobky.

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Energy Fruits.

Menu