Emanuel Ungaro Ungaro Love Kiss

parfémovaná voda pro ženy 90 ml

1×
Emanuel Ungaro Ungaro Love Kiss parfémovaná voda pro ženy 90 ml
Emanuel Ungaro Ungaro Love Kiss parfémovaná voda pro ženy 90 ml
90 ml

Kód: EMA0041 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Emanuel Ungaro Ungaro Love Kiss
90 ml

Popis parfému Emanuel Ungaro Ungaro Love Kiss

Emanuel Ungaro Love Kiss je projevem lásky k tropickému ovoci a květinovým tónům. Ovocný a jemně nasládlý koktejl nejrůznějších vonných esencí, který je propojen lehkostí a čerstvostí. Toaletní voda pro ženy, jejíž největší předností je smyslnost ženského těla a decentní elegance.

Na santalovém dřevu se rozkládají tóny ananasu, citronu, ale také frézie nebo růže. Poznání lehkého přímořského prostředí, které vás bude ovívat a osvěžovat během letních dnů. Emanuel Ungaro Love Kiss se stane vizitkou moderní a soběstačné ženy.

Toaletní voda pro ženy má narůžovělou barvu, která proniká ven ze skleněného flakónku oblého tvaru. I v tomto prvku lze spatřit propracovanost každého detailu, jež se line na povrch. Emanuel Ungaro Love Kiss, to je svěžest zahalená do orchidejí. Dokonalost v kapalné podobě.

Složení

Druh vůně
květinová, ovocná

O značce Emanuel Ungaro

V roce 1933 se ve Francii narodil italským rodičům, kteří utekli z rodné země, dnes známý módní návrhář Emanuel Ungaro. Již jako dítě se naučil šít jako jeho otec. Ve 22 letech se přestěhoval do Paříže, kde o tři roky později začal navrhovat pro Cristóbala Balenciagu, v dalších letech pracoval pro Andrého Courrègese a v roce 1965 založil vlastní módní dům v Paříži společně se Sonjou Knapp a Brunem Fassio.
Vlastní módní kolekce a první butik na pařížské Montaigne vznikly v roce 1968. První parfém Emanuel Ungaro se jmenoval Diva a byl prezentován v roce 1983. Následně se mohli příznivci slavného návrháře těšit z dalších parfémů.
Rok 1996 přinesl spojení se značkou Salvatore Ferragamo a ve spolupráci s firmou Bvlgari vznikly další parfémy. Parfémy Emanuel Ungaro jsou oblíbené díky moderní svěží vůni. Další vůně se objevily roku 2008 díky spolupráci s firmou Avon. Propagovala je herečka Reese Witherspoon.

Recenze Emanuel Ungaro Ungaro Love Kiss

Přidat novou recenzi

1.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem