Elmex Junior 6-12 Years zubní pasta pro děti

3×
Elmex Junior 6-12 Years zubní pasta pro děti
Elmex Junior 6-12 Years zubní pasta pro děti
2 x 75 ml
112

Kód: ELM0775 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Elmex Junior 6-12 Years

Popis:
Zubní pasta Junior Elmex Caries Protection je určena dětem, jejichž zuby jsou stále ve vývoji a potřebují specifickou péči. Dávka aminfluoridů je uzpůsobena tomu, že pastu používají výhradně děti, což je dalším důkazem toho, že produkt pečuje o správný vývoj dětských zubů. Zubní pasta junior Caries Protection má příjemnou chuť, což napomáhá tomu, aby si děti lépe zvykaly na pravidelné užívání zubní pasty. Zubní pasta Elmex je ověřena mnoha stovkami akademických studií.

Účinky:

  • příjemná chuť
  • vhodný jako prevence před zubním kazem
  • mineralizace nových stálých zubů

Složení:

  • aminfluoridy – poskytují ochranu před zubním kazem, množství uzpůsobeno věku dítěte

O značce Elmex

Elmex je švýcarská značka produktů pro péči o chrup, která vznikla v roce 1962. Zubní pasta Elmex byla první, která obsahovala aminfluorid remineralizující zubní sklovinu a zvyšující její odolnost vůči působení kyselin.

Produkty Elmex jsou vysoce kvalitní s prokázanými účinky podloženy špičkovým znalostmi v oboru orální a dentální hygieny. Elmex spolupracuje s prvotřídními odborníky na péči o chrup a zdravé zuby.

Jednotlivé produkty značky Elmex se vzájemně doplňují. Elmex tak nabízí nejen řešení problému s ústní dutinou, ale i jejich předcházení. Ústní vody a spreje, zubní kartáčky, nitě a pasty této značky zajišťují při správném dlouhodobém užívání dokonalou čistotu a zdraví zubů a celé ústní dutiny. Značku Elmex volí ti, kdo pro péči o svůj chrup a ústní dutinu vyžadují prověřenou kvalitu.

Recenze Elmex Junior 6-12 Years3