ElmexInterdental Expert zubní kartáček soft

Elmex Interdental Expert zubní kartáček soft
Elmex Interdental Expert zubní kartáček soft
zubní kartáček soft
122

Kód: ELM01935 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pátek 29. 10. 2021
Osobní odběr
Již zítra pátek 29. 10. 2021

Popis Elmex Interdental Expert
Vlastnosti

O stavu vašich zubů nerozhoduje jen pravidelnost čištění. Důležitý je i vhodný nástroj. Zubní kartáček soft Elmex Interdental Expert má malou hlavici, díky které se dostanete i do těžko přístupných míst v ústech. Je navíc vybaven mezizubními štětinami, které jsou delší a zúžené, a postarají se tak o skutečně důkladné čištění. Kratší štětiny pak zbavují zuby plaku. O váš chrup bude perfekně postaráno.

Vlastnosti:

  • zubní kartáček s malou hlavicí pro důkladné čištění
  • delší úzké štětiny se dostanou hluboko do mezizubních prostor
  • kratší zaoblené štětiny odstraňují plak z povrchu zubu
  • ergonomicky tvarovaná rukojeť pro snadné držení

Jak používat:
Kartáčkem si čistěte zuby alespoň 2 minuty 2× denně, vždy ráno a večer.

Vlastnosti

Tvrdost vláken
soft

O značce Elmex

Pokud jde o každodenní ústní hygienu, nevyplatí se nic riskovat. Kvalitu, prokázané účinky a komplexní péči o zuby přináší švýcarská značka Elmex. Jejich produkty vznikají v úzké spolupráci se zubními odborníky a nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení. Kdo volí Elmex, sahá po jistotě, že dělá pro omezení zubního kazu, citlivosti zubů a ztráty zubní skloviny to nejlepší.

Značka Elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní už od roku 1963. Od svých počátků spoléhal tým Elmex na rozsáhlé vědecké výzkumy a při vývoji produktů využíval poznatky z nejnovějších studií. Díky tomuto přístupu mohl jako první vyvinout zubní pastu s obsahem aminfluoridu, který remineralizuje zubní sklovinu, a zvyšuje tak její odolnost vůči kyselinám. Tato Elmex pasta znamenala, že se její výrobce stal průkopníkem ve svém oboru. A vysoký standard v oblasti dentální hygieny si drží dodnes.

Díky konceptu komplexní zubní péče pro všechny typy zubů, si mezi produkty Elmex najde každý přesně to, co potřebuje. Elmex zubní pasta či Elmex ústní voda z oranžové řady chrání zuby se sklonem ke kazivosti, zubní pasta Elmex či Elmex kartáčky ze zelené jsou ideální pro citlivé zuby a fialová řada přináší účinnou ochranou zubní skloviny. Pro zdravý chrup vašich dětí vyzkoušejte produkty Elmex pro děti. K pravidelnému čištění dětských zoubků se skvěle hodí Elmex pasta pro děti i Elmex Junior kartáček na zuby. A pokud vás trápí ustupující dásně, pomůže Elmex gel na obnažené zubní krčky.

Recenze Elmex Interdental Expert