ElmexCaries Protection zubní pasta chránící před zubním kazem s fluoridem

2×
Elmex Caries Protection zubní pasta chránící před zubním kazem s fluoridem
Elmex Caries Protection zubní pasta chránící před zubním kazem s fluoridem
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
230

Ušetříte 17%
3x75 ml
189

Skladem | Kód: ELM01910
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Zubní kaz může způsobit nepříjemné potíže. Zubní pasta Elmex Caries Protection dokáže remineralizovat poškozené oblasti zubní skloviny a chránit ji tak před kazem i tam, kde nedosáhne zubní kartáček. Vysoce účinný aminfluorid se již během několika sekund uloží přímo do zubní skloviny.

Zde vytvoří dlouhotrvající ochrannou vrstvu. Význam aminfluoridu v boji proti zubnímu kazu prokázalo více než 500 vědeckých studií. Vyzkoušejte vědecky prokázanou účinnost na vlastních zubech a nedejte zubnímu kazu šanci.

Vlastnosti:

  • účinně chrání před vznikem zubního kazu
  • remineralizuje zubní sklovinu
  • chrání i těžce dostupná místa
  • osvěžuje dech
  • pro každodenní použití

Složení:

  • aminfluorid – vytváří na zubech ochrannou vrstvu a chrání je před zubním kazem

Jak aplikovat:
Malé množství zubní pasty naneste na kartáček a čistěte zuby po dobu 2 minut každé ráno i večer. Po použití vyplivněte a vypláchněte ústa čistou vodou. Pro dokonalou ochranu před zubním kazem kombinujte s dalšími výrobky Elmex.

Pokud jde o každodenní ústní hygienu, nevyplatí se nic riskovat. Kvalitu, prokázané účinky a komplexní péči o zuby přináší švýcarská značka Elmex. Jejich produkty vznikají v úzké spolupráci se zubními odborníky a nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení. Kdo volí Elmex, sahá po jistotě, že dělá pro omezení zubního kazu, citlivosti zubů a ztráty zubní skloviny to nejlepší.

Značka Elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní už od roku 1963. Od svých počátků spoléhal tým Elmex na rozsáhlé vědecké výzkumy a při vývoji produktů využíval poznatky z nejnovějších studií. Díky tomuto přístupu mohl jako první vyvinout zubní pastu s obsahem aminfluoridu, který remineralizuje zubní sklovinu, a zvyšuje tak její odolnost vůči kyselinám. Tato Elmex pasta znamenala, že se její výrobce stal průkopníkem ve svém oboru. A vysoký standard v oblasti dentální hygieny si drží dodnes.

Díky konceptu komplexní zubní péče pro všechny typy zubů, si mezi produkty Elmex najde každý přesně to, co potřebuje. Elmex zubní pasta či Elmex ústní voda z oranžové řady chrání zuby se sklonem ke kazivosti, zubní pasta Elmex či Elmex kartáčky ze zelené jsou ideální pro citlivé zuby a fialová řada přináší účinnou ochranou zubní skloviny. Pro zdravý chrup vašich dětí vyzkoušejte produkty Elmex pro děti. K pravidelnému čištění dětských zoubků se skvěle hodí Elmex pasta pro děti i Elmex Junior kartáček na zuby. A pokud vás trápí ustupující dásně, pomůže Elmex gel na obnažené zubní krčky.