Elmex Caries Protection Kidszubní pasta pro děti

4×
Elmex Caries Protection Kids zubní pasta pro děti
Elmex Caries Protection Kids zubní pasta pro děti
2 x 50 ml
100

Kód: ELM0776 | Skladem

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis produktu Elmex Caries Protection Kids

Mléčné zuby vyžadují speciální péči. Zubní pasta pro děti Elmex Caries Protection Kids byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky přesně pro jejich potřeby. Systém trojité ochrany a speciálně uzpůsobené množství aminfluoridu se postará o čisté a zdravé zoubky chráněné před zubním kazem. Díky této zubní pastě se vaše děti již nebudou muset obávat návštěvy zubaře.

Vlastnosti:

  • zvyšuje odolnost mléčných zubů proti zubnímu kazu
  • napomáhá remineralizaci zubní skloviny
  • vytváří na zubech ochrannou vrstvu
  • jemně čistí a osvěžuje dech
  • pro děti od 1–6 let

Složení:

  • aminfluorid – chrání zuby před zubním kazem
  • fluorid vápenatý – chrání zubní sklovinu

Jak používat:
Malé množství pasty naneste na vhodný zubní kartáček. Čistěte zuby po dobu 2 minut a poté vyplivněte. Ústa důkladně vypláchněte teplou vodou. Menší děti nenechávejte čistit zuby bez dozoru.

O značce Elmex

Elmex je švýcarská značka produktů pro péči o chrup, která vznikla v roce 1962. Zubní pasta Elmex byla první, která obsahovala aminfluorid remineralizující zubní sklovinu a zvyšující její odolnost vůči působení kyselin.

Produkty Elmex jsou vysoce kvalitní s prokázanými účinky podloženy špičkovým znalostmi v oboru orální a dentální hygieny. Elmex spolupracuje s prvotřídními odborníky na péči o chrup a zdravé zuby.

Jednotlivé produkty značky Elmex se vzájemně doplňují. Elmex tak nabízí nejen řešení problému s ústní dutinou, ale i jejich předcházení. Ústní vody a spreje, zubní kartáčky, nitě a pasty této značky zajišťují při správném dlouhodobém užívání dokonalou čistotu a zdraví zubů a celé ústní dutiny. Značku Elmex volí ti, kdo pro péči o svůj chrup a ústní dutinu vyžadují prověřenou kvalitu.

Recenze Elmex Caries Protection Kids4