ElmexCaries Protection Kids zubní pasta pro děti

Elmex Caries Protection Kids zubní pasta pro děti
Elmex Caries Protection Kids zubní pasta pro děti
Akce
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
150

Ušetříte 35%
2 x 50 ml
97

Skladem | Kód: ELM0776

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Zásilkovna
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
úterý 7. 12. 2021

Mléčné zuby vyžadují speciální péči. Zubní pasta pro děti Elmex Caries Protection Kids byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky přesně pro jejich potřeby. Systém trojité ochrany a speciálně uzpůsobené množství aminfluoridu se postará o čisté a zdravé zoubky chráněné před zubním kazem. Díky této zubní pastě se vaše děti již nebudou muset obávat návštěvy zubaře.

Vlastnosti:

  • zvyšuje odolnost mléčných zubů proti zubnímu kazu
  • napomáhá remineralizaci zubní skloviny
  • vytváří na zubech ochrannou vrstvu
  • jemně čistí a osvěžuje dech
  • pro děti od 1–6 let

Složení:

  • aminfluorid – chrání zuby před zubním kazem
  • fluorid vápenatý – chrání zubní sklovinu

Jak používat:
Malé množství pasty naneste na vhodný zubní kartáček. Čistěte zuby po dobu 2 minut a poté vyplivněte. Ústa důkladně vypláchněte teplou vodou. Menší děti nenechávejte čistit zuby bez dozoru.

Pokud jde o každodenní ústní hygienu, nevyplatí se nic riskovat. Kvalitu, prokázané účinky a komplexní péči o zuby přináší švýcarská značka Elmex. Jejich produkty vznikají v úzké spolupráci se zubními odborníky a nabízí nejen řešení problémů, ale také jejich předcházení. Kdo volí Elmex, sahá po jistotě, že dělá pro omezení zubního kazu, citlivosti zubů a ztráty zubní skloviny to nejlepší.

Značka Elmex pečuje o zdraví zubů a dutiny ústní už od roku 1963. Od svých počátků spoléhal tým Elmex na rozsáhlé vědecké výzkumy a při vývoji produktů využíval poznatky z nejnovějších studií. Díky tomuto přístupu mohl jako první vyvinout zubní pastu s obsahem aminfluoridu, který remineralizuje zubní sklovinu, a zvyšuje tak její odolnost vůči kyselinám. Tato Elmex pasta znamenala, že se její výrobce stal průkopníkem ve svém oboru. A vysoký standard v oblasti dentální hygieny si drží dodnes.

Díky konceptu komplexní zubní péče pro všechny typy zubů, si mezi produkty Elmex najde každý přesně to, co potřebuje. Elmex zubní pasta či Elmex ústní voda z oranžové řady chrání zuby se sklonem ke kazivosti, zubní pasta Elmex či Elmex kartáčky ze zelené jsou ideální pro citlivé zuby a fialová řada přináší účinnou ochranou zubní skloviny. Pro zdravý chrup vašich dětí vyzkoušejte produkty Elmex pro děti. K pravidelnému čištění dětských zoubků se skvěle hodí Elmex pasta pro děti i Elmex Junior kartáček na zuby. A pokud vás trápí ustupující dásně, pomůže Elmex gel na obnažené zubní krčky.