Elizabeth Arden White Tea Cream Deodorant

deodorant v krému pro ženy 40 ml

Elizabeth Arden White Tea Cream Deodorant deodorant v krému pro ženy 40 ml
Elizabeth Arden White Tea Cream Deodorant deodorant v krému pro ženy 40 ml
40 ml
441

Kód: ELA1736 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Elizabeth Arden White Tea Cream Deodorant
40 ml | 441

Popis parfému Elizabeth Arden White Tea Cream Deodorant

Krémový deodorant Elizabeth Arden White Tea Cream Deodorant je skvělým a praktickým doplňkem k vůni ze stejné řady. Deodorant je šetrný k pokožce v podpaží a zároveň poskytuje spolehlivou ochranu proti nepříjemnému zápachu.

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden White Tea Cream Deodorant

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!