Elizabeth Arden Visible Difference Oil-Free Cleanser

čisticí pěnivý krém pro mastnou pleť

Elizabeth Arden Visible Difference Oil-Free Cleanser čisticí pěnivý krém pro mastnou pleť
Elizabeth Arden Visible Difference Oil-Free Cleanser čisticí pěnivý krém pro mastnou pleť
125 ml

Kód: ELA0421 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Elizabeth Arden Visible Difference Oil-Free Cleanser
125 ml

Popis kosmetiky Elizabeth Arden Visible Difference Oil-Free Cleanser

Popis:
Čisticí pěnivý krém Elizabeth Arden Visible Difference byl speciálně vyvinut pro potřeby mastné pleti. Ta vyžaduje důkladně čištění bez vysychání. Kombinace rostlinných extraktů, vilínu a glycerinu zajišťují dokonalé čisticí schopnosti tohoto přípravku. Krém napomáhá minimalizovat výskyt pórů a komedonů a zároveň poskytuje optimální hydrataci pleti. Vaši pleť zanechá čistou a rozjasněnou. Dermatologicky a klinicky testováno. Nekomedogenní. Neobsahuje oleje.

Dopřejte i mastné pleti účinnou péči s čisticím krémem od Elizabeth Arden!

Účinky:

  • hydratuje
  • reguluje výskyt pórů a komedonů
  • čistí
  • zklidňuje
  • rozjasňuje

Složení:

  • vilín – má stahující schopnosti, reguluje výskyt pórů
  • extrakt ze šalvěje a rozmarýnu – účinně čistí a zklidňují pleť
  • glycerin – zvlhčující látka, zajistí optimální hydrataci

Typ pleti:
Vhodné pro mastnou pleť.

Jak aplikovat:
Naneste potřebné množství přípravku na předem vyčištěnou pleť. Krouživými pohyby vytvořte jemnou pěnu. Poté důkladně opláchněte teplou vodou.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
mastná

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.