Elizabeth Arden Sunflowers toaletní voda pro ženy

38×
Elizabeth Arden Sunflowers toaletní voda pro ženy
Elizabeth Arden Sunflowers toaletní voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
402

Ušetříte 51%
30 ml
195

Kód: ELA0142 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Elizabeth Arden Sunflowers
Složení

Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její složení v sobě odráží zářivost, bezstarostnost a štěstí – je to vůně bezstarostného a šťastného letního dne, prožitého ve společnosti půvabných květin a lahodného ovoce.

  • ovocně-květinová vůně
  • pro ženy všech věkových kategorií
  • perfektní pro horké letní dny
Složení vůně
Po přivonění ucítíte nejprve osvěžující aroma šťavnatých broskví, melounu a citronu, doplněné květy pomerančovníku. Poté se ve vůni objeví květinové srdce složené z romantické růže, aromatického jasmínu a kořenu kosatce. Při doznívání vůně dominuje smyslná kombinace dřeva.

Příběh vůně
Veselý žlutý flakon vůně Elizabeth Arden Sunflowers i vonná kompozice byly inspirovány slunečnicí. Ta má symbolizovat to, po čem moderní žena nejvíce touží – tedy po síle, kráse, zdraví, inteligenci a intuici.

 

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
meloun, broskev, palisandr, květ pomerančovníku, bergamot, citron, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, kořen kosatce, vonokvětka, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, cedr, santalové dřevo
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Sunflowers38