Elizabeth Arden Drama Defined High Performance Blurring Loose Powder sypký pudr

3×
Elizabeth Arden Drama Defined High Performance Blurring Loose Powder sypký pudr
Elizabeth Arden Drama Defined High Performance Blurring Loose Powder sypký pudr
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 084

Ušetříte 19%
odstín 03 Medium 17.5 g
874

Kód: ELA04477 | 4 ks skladem
1
Zásilkovna
Již zítra pondělí 14. 6. 2021
Osobní odběr
Již dnes

Popis Elizabeth Arden Drama Defined High Performance Blurring Loose Powder
Vlastnosti

Pudr Elizabeth Arden Drama Defined High Performance Blurring Loose Powder dokonale fixuje make-up a dodá vaší pleti sametový nádech.

Vlastnosti:

  • perfektně matuje pleť
  • dodává pleti sametový efekt

Jak používat:
Nanášejte pudr na tvář štětcem pro zmatnění pleti nebo fixaci make-upu. Pokud chcete použít pudr jako náhražku make-upu, použijte k aplikaci vlhkou houbičku. Pro přepudrování obličeje použijte suchou houbičku.

Vlastnosti

Konzistence
pudr
Účinek
zmatnění

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Drama Defined High Performance Blurring Loose Powder3