Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom Honey Drops Body Cream

hydratační tělový krém

Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom Honey Drops Body Cream hydratační tělový krém
500 ml

Kód: ELA1765 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom Honey Drops Body Cream
500 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom Honey Drops Body Cream

Tělový krém Elizabeth Arden Green Tea Nectarine Blossom Honey Drops Body Cream pečuje o vaši pokožku a dodává jí potřebnou výživu a dlouhodobou hydrataci.

Vlastnosti:

  • navrací pokožce pružnost
  • zjemňuje a napomáhá k hedvábně hladké pokožce
  • hloubkově hydratuje pokožku

Jak používat:
Naneste přípravek na čistou pokožku a jemně vmasírujte do úplného vstřebání.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.