Elizabeth Arden Grand Entrancedárková sada I.

Elizabeth Arden Grand Entrance dárková sada I.
Elizabeth Arden Grand Entrance dárková sada I.

Kód: ELA05937 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Grand Entrance 01 Stunning Black řasenka pro maximální objem 8,5 ml + Beautiful Color Precision Glide 01 Black Vevlet tužka na oči s aplikátorem 0,35 g + All Gone odličovač očí a rtů 50 ml

Popis produktu Elizabeth Arden Grand Entrance
Vlastnosti

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým perfektním kosmetickým setem Elizabeth Arden. Balíček plný make-up kousků jako dárek vždycky potěší.

Vlastnosti:

  • pro perfektní vzhled po celý den
  • pro dokonalé zvýraznění očí
  • pro neodolatelný pohled
  • pro důkladné vyčištění pleti
  • krásně zabaleno

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ řasenky
pro objem
Typ sady
dárková sada

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Grand Entrance

tracking pixel