Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Beauty Essentialscestovní sada I. pro ženy

Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Beauty Essentials cestovní sada I. pro ženy
Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Beauty Essentials cestovní sada I. pro ženy

Kód: ELA05145 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Tea Honey Drops tělový krém 100 ml + Eight Hour Cream Skin Protectant ochranný krém 50 ml + Eight Hour Cream intenzivní hydratační krém na ruce 30 ml + Eight Hour Cream Intensive Daily Moisturizer denní hydratační krém SPF 15 50 ml + Ceramide Purifying Cream Cleanser čisticí krém na obličej 50 ml

Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
hydratace, výživa, ochrana proti vnějším vlivům
Typ sady
cestovní sada

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Eight Hour Cream Daily Beauty Essentials