Elizabeth ArdenCeramide Lift and Firm Sculpting Gel pleťový gel se zpevňujícím účinkem

Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Sculpting Gel pleťový gel se zpevňujícím účinkem
Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Sculpting Gel pleťový gel se zpevňujícím účinkem
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: ELA04485
Dárek pro vás
Při nákupu produktů Elizabeth Arden nad 999 Kč získáte jako dárek sprchový gel Green Tea 100 ml a při nákupu nad 1 499 Kč navíc také stylovou kosmetickou taštičku.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Přípravek Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Sculpting Gel poskytne vaší pleti tu správnou péči.

Vlastnosti:

  • navrací pleti pevnost a zanechává ji vypnutou
  • přípravek je nekomedogenní

Jak používat:
Používejte každé ráno a/nebo večer.

Vlastnosti

Konzistence
gel
Typ pleti
pro všechny typy pleti, vrásky a zralá pleť
Účinek
anti-age, rozjasnění, zpevnění
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na den

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.