Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm

cestovní sada II.

2×
Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm cestovní sada II.
Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm cestovní sada II.
Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm cestovní sada II.
389

Kód: ELA02195 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: pleťový booster Superstart Skin Renewal 5 ml + liftingový denní krém Ceramide Lift and Firm Day Cream SPF 30, 15 ml + pleťové sérum v kapslích Advanced Ceramide Capsules 3,2 ml (7 kapslí)

ks
Večerní doručení Ostrava
Již zítra úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm
| 389

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
cestovní sada
Věk
vrásky

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.