Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow Quad

paleta očních stínů

Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow Quad paleta očních stínů
Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow Quad paleta očních stínů
odstín 01 Golden Opulence 4,4 g

Kód: ELA1263 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow Quad
odstín 01 Golden Opulence 4,4 g

Popis produktu Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow Quad

Popis:
Paleta očních stínů Elizabeth Arden Beautiful Color obsahuje čtyři módní odstíny, oboustranný aplikátor a praktické zrcátko. Jemná textura očních stínů dokonale zvýrazňuje oči, neobsahuje žádné oleje ani jiné dráždivé nebo zatěžující látky. Po nanesení krásně zdobí oči žen a dodává jim jas i výraz. Jedinečným způsobem dokončuje denní i večerní líčení. Oční stíny je možné použít pro jemné líčení v podobě slabých linek kopírujících řasy nebo jako výrazné líčení na večerní setkání s přáteli. Dejte svým očím něžný jas pomocí kvalitních očních stínů!

Účinky:

  • zvýrazňuje a zdobí oči žen
  • dodává očím jas i výraz
  • umožňuje jemné denní i výraznější večerní líčení

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka a jejich okolí pomocí aplikátoru. V případě potřeby jemného denního líčení udělejte pomocí aplikátoru linku kolem řas na horním víčku.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.