Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow oční stíny

Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow oční stíny
Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow oční stíny
odstín 02 Sanstone 2,5 g

Kód: ELA0455 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Zadejte v košíku kód notino8 a získáte slevu 8 % na veškeré produkty pro ženy. Sleva se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.

Popis produktu Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow
Vlastnosti

Popis:
Oční stíny Beautiful Color Eye Shadow z portfolia americké značky Elizabeth Arden při líčení omlazují pleť a chrání ji. Dlouhotrvající oční stíny Elizabeth Arden Beautiful Color podtrhují krásu vašeho pohledu a současně vyhlazují pleť očního okolí, předchází projevům stárnutí a chrání před škodlivými vlivy prostředí. Stíny Beautiful Color jsou jemné, snadno se nanáší a vyhovují všem typům pleti.

Účinky:

  • zvýrazňují, zkrášlují oči
  • omlazují
  • vyhlazují
  • chrání

Složení:

  • patentovaný derivát vitaminu A Retinyl Linoleate
  • pokročilá pigmentová technologie
  • antioxidanty, vitaminy C a E

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka prsty, nebo přiloženým aplikátorem.

Vlastnosti

Odstín
nude
Efekt
saténový

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow