Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow

oční stíny

Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow oční stíny
Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow oční stíny
Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow oční stíny
odstín 04 Blonde 2,5 g
487

Kód: ELA0342 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 1. 2019
Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow
odstín 04 Blonde 2,5 g | 487

Popis kosmetiky Elizabeth Arden Beautiful Color Eye Shadow

Popis:
Oční stíny Beautiful Color Eye Shadow z portfolia americké značky Elizabeth Arden při líčení omlazují pleť a chrání ji. Dlouhotrvající oční stíny Elizabeth Arden Beautiful Color podtrhují krásu vašeho pohledu a současně vyhlazují pleť očního okolí, předchází projevům stárnutí a chrání před škodlivými vlivy prostředí. Stíny Beautiful Color jsou jemné, snadno se nanáší a vyhovují všem typům pleti.

Účinky:

  • zvýrazňují, zkrášlují oči
  • omlazují
  • vyhlazují
  • chrání

Složení:

  • patentovaný derivát vitaminu A Retinyl Linoleate
  • pokročilá pigmentová technologie
  • antioxidanty, vitaminy C a E

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Nanášejte na oční víčka prsty, nebo přiloženým aplikátorem.

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.