Elizabeth Arden 5th Avenueparfémovaná voda pro ženy

175×
Elizabeth Arden 5th Avenue parfémovaná voda pro ženy
Elizabeth Arden 5th Avenue parfémovaná voda pro ženy
Doporučená maloobchodní cena
1 300

Ušetříte 62%
125 ml
499

Kód: ELA0007 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Elizabeth Arden 5th Avenue
Složení

Rušná, pulzující a plná života. Taková je newyorská 5. Avenue, jedna z nejslavnějších ulic světa, na které najdete jednu luxusní značku vedle druhé. A právě na počest tohoto věhlasného bulváru vznikla toaletní Elizabeth Arden 5th Avenue – květinová vůně, která vás rázem přenese do centra všeho dění.

  • květinová vůně
  • pro moderní městskou ženu
  • ideální na každodenní nošení

Složení vůně
Hned v úvodu vaše smysly potěší květinová vůně magnólie, omamný šeřík, květ lípy a sladká mandarinka v kontrastu s citrusovým bergamotem. Následně se dostává do popředí šťavnatá broskev v doprovodu fialky, ylang-ylang, jasmínu, karafiátu, bulharské růže a aromatického muškátového oříšku. O dokonalý závěr se postará ambra, smyslné pižmo, gurmánská vanilka a hřejivé santalové dřevo s kořenitým hřebíčkem.

Příběh vůně
Elizabeth Arden 5th Avenue je vůně vyjadřující moderní americkou klasiku a přináší v sobě jedinečný závan velkoměsta, které jí bylo inspirací. Právě na newyorské 5th Avenue byl roku 1910 otevřen první salon Elizabeth Arden s ikonickými červenými dveřmi. Vůně 5th Avenue byla uvedena na trh roku 1996 a za její vonnou kompozicí stojí parfémářka Ann Gottlieb.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
magnólie, šeřík, konvalinka, bergamot, květ lípy, mandarinka
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
broskev, ylang-ylang, fialka, jasmín, bulharská růže, tuberóza, karafiát, muškátový oříšek
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pižmo, vanilka, santalové dřevo, kosatec, hřebíček
Druh vůně
květinová

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden 5th Avenue