Elizabeth Arden 5th Avenue

dárková sada II. (pro ženy)

Elizabeth Arden 5th Avenue dárková sada II. (pro ženy)
Elizabeth Arden 5th Avenue dárková sada II. (pro ženy)
Elizabeth Arden 5th Avenue dárková sada II. (pro ženy)
Novinka
parfémovaná voda 30 ml + tělové mléko 50 ml
489

Kód: ELA02857 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Elizabeth Arden 5th Avenue
parfémovaná voda 30 ml + tělové mléko 50 ml | 489

Složení

Druh vůně
květinová
Typ sady
dárková sada

O značce Elizabeth Arden

Americkou značku Elizabeth Arden založila již roku 1910 kanadsko-americká podnikatelka Florence Nightingale Graham a dala jí jméno, které sama používala v obchodním byznyse.

Elizabeth Arden, podnikatelka, poradkyně v oblasti krásy a bojovnice za ženská práva, je dodnes inspirací pro ženy na celém světě. Zářnou historii své značky započala založením svého prvního salonu na 5th Avenue v New Yorku v době, kdy ženy nejen velmi vzácně podnikaly, ale obvyklé nebylo ani používání make-upu.

Elizabeth Arden patřila mezi první, kdo uplatňoval vědecké inovace v kosmetickém průmyslu, a celosvětově slavnou se stala také díky svému holistickému přístupu ke kráse. Již ve 20. letech apelovala na ženy, aby hydratovaly svou pleť, vyhýbaly se pobytu na přímém slunci a každý den cvičily jógu. Kosmetické produkty značky proto usilují o to pleti prospívat, ne ji maskovat.

Produkty Elizabeth Arden činí každý den ženy na celém světě krásnější a sebevědomější a nesou v sobě neúnavného, inovativního ducha zakladatelky značky, oddané usilování o tu nejvyšší kvalitu.

Recenze Elizabeth Arden 5th Avenue

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!