Elie Saab Le Parfum

sprchový krém pro ženy 200 ml

Elie Saab Le Parfum sprchový krém pro ženy 200 ml
Elie Saab Le Parfum sprchový krém pro ženy 200 ml
Elie Saab Le Parfum sprchový krém pro ženy 200 ml
1 050
Sleva 44%
sprchový krém pro ženy 200 ml
583

Kód: ESB0017 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Elie Saab Le Parfum
sprchový krém pro ženy 200 ml | 583

Popis parfému Elie Saab Le Parfum

První „pokus“ neznámého libanonského návrháře byl nazván prostě Le Parfum. Po 279 zkušebních verzích byl konečně přijat pod křídla parfuméra Francise Kurkdjiana. Vůně se otvírá květy pomeranče a přechází v srdce, které ovládá jasmín. Její základ je vystavěn na pilířích z cedru, pačuli, růže a netradiční složky – medu. Jednoduchá skleněná láhev v barokním stylu byla navržena designérkou Syvie de France. Parfém byl uveden na trh v roce 2011.

O značce Elie Saab

Elie Saab je mimořádně talentovaný módní návrhář libanonského původu, jehož tvorba se vyznačuje jedinečným spojováním západní a východní kultury.

Svůj první módní butik otevřel Elie Saab již v 18 letech, kdy se věnoval zejména navrhování svatebních šatů. V oblasti módy začal velmi brzy sklízet značný úspěch a od roku 2002, kdy v jeho šatech přebrala sošku Oscara herečka Halle Berry, ho znal již celý svět.

V roce 2011 se Elie Saab začal prezentovat také ve světě vůní. Jeho první parfém s prostým názvem Le Parfum si okamžitě získal velkou oblibu u žen. Parfémy a doplňky parfémů Elie Saab v sobě ukrývají atmosféru současného módního světa i fascinující kouzlo arabské krajiny.

Menu