Elemis Anti-Ageing Pro-Definition

kosmetická sada I.

Elemis Anti-Ageing Pro-Definition kosmetická sada I.
Elemis Anti-Ageing Pro-Definition kosmetická sada I.
Elemis Anti-Ageing Pro-Definition kosmetická sada I.

Kód: ELE03812 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: vyhlazující a hydratační krém na okolí očí a rtů 5 ml + denní liftingový a zpevňující krém 30 ml + noční liftingový a zpevňující krém 15 ml + zpevňující maska na kontury obličeje 4 ks + obnovující pleťový olej 15 ml

Elemis Anti-Ageing Pro-Definition

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
zralá pleť

O značce Elemis

Kosmetika Elemis se zrodila z touhy spojit sílu přírody, vědy a aromatických látek. Stav naší pleti na obličeji a pokožce celého těla je totiž velice úzce spjat s našimi smysly a je tedy potřeba navodit v těchto oblastech absolutní rovnováhu.
Britská značka Elemis byla založena již v roce 1989 a díky svým jedinečným pokrokovým přípravkům se jí velice brzy podařilo obsadit první linii kosmetického průmyslu. Při vývoji nových produktů čerpá Elemis svoje poznatky z komplexního chápání životního stylu. Složení kosmetiky Elemis je bohaté na přírodní zdroje naší planety. Důležitým základem přípravků Elemis jsou mořské a rostlinné látky.
Unikátní přípravky Elemis jsou také používané při profesionálních lázeňských terapiích. Kosmetické produkty Elemis jsou dermatologicky testovány a mají prokazatelné účinky, které potvrzují rozsáhlé vědecké studie.