Elemis Anti-Ageing Pro-Collagen

kosmetická sada I.

Elemis Anti-Ageing Pro-Collagen kosmetická sada I.
Elemis Anti-Ageing Pro-Collagen kosmetická sada I.
Elemis Anti-Ageing Pro-Collagen kosmetická sada I.
4 219

Kód: ELE03811 | Více než 5 ks skladem

Sada obsahuje: koncentrované sérum proti vráskám 2 x 15 ml + denní protivráskový krém 30 ml + noční protivráskový krém 15 ml + protivrásková zpevňující pleťová maska 15 ml + protivrásková péče na krk a dekolt 15 ml

ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Elemis Anti-Ageing Pro-Collagen
| 4 219

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
první vrásky, vrásky

O značce Elemis

Kosmetika Elemis se zrodila z touhy spojit sílu přírody, vědy a aromatických látek. Stav naší pleti na obličeji a pokožce celého těla je totiž velice úzce spjat s našimi smysly a je tedy potřeba navodit v těchto oblastech absolutní rovnováhu.
Britská značka Elemis byla založena již v roce 1989 a díky svým jedinečným pokrokovým přípravkům se jí velice brzy podařilo obsadit první linii kosmetického průmyslu. Při vývoji nových produktů čerpá Elemis svoje poznatky z komplexního chápání životního stylu. Složení kosmetiky Elemis je bohaté na přírodní zdroje naší planety. Důležitým základem přípravků Elemis jsou mořské a rostlinné látky.
Unikátní přípravky Elemis jsou také používané při profesionálních lázeňských terapiích. Kosmetické produkty Elemis jsou dermatologicky testovány a mají prokazatelné účinky, které potvrzují rozsáhlé vědecké studie.