Přejít na hlavní obsah

Elemis

Elemis

Britská kosmetika Elemis představuje spojení přírody a vědy. Nabízí prvotřídní péči o pleť i tělo, na jejímž vývoji se podílí tým vědců a předních odborníků v péči o pleť. V jejím složení najdete rostliny ze všech koutů světa, které v kombinaci s moderními technologiemi a aromatickými látkami přináší perfektní výsledky.

Značka Elemis se zrodila roku 1990 z nápadu podnikatelky a investorky Lindy Steinerové, jež měla sen vytvořit kosmetiku, která by byla co nejblíže k přírodě. Spojila síly s Noellou Gabrielovou, Séanem Harringtonem a Oriele Frankovou, kteří společně posouvali hranice značky. Nyní je Elemis kosmetika v Británii číslem 1 mezi luxusními značkami pleťové péče.

Mezi svaté grály značky patří protivráskový krém Elemis Pro-Collagen Marine Cream, který viditelně zmírňuje známky stárnutí, nebo hloubkově čisticí balzám Elemis Cleansing Balm, jenž zanechá vaši pleť dokonale čistou, jemnou a zářivou. Za pozornost stojí také čisticí gel Elemis Facial Wash nebo tělová mléka a sprchové gely.

celý text skrýt text