Oral B Sleva W39Oral B Sleva W39
Philips One Blade Heads DiscountPhilips One Blade Heads Discount
Foreo GWP W37Foreo GWP W37
Philips Sonicare For Kids 2020Philips Sonicare For Kids 2020
Remington Moneyback 2020Remington Moneyback 2020
Philips MoneyBack Haircare 2020Philips MoneyBack Haircare 2020
Loreal Professionnel Steampod statický baner CTGLoreal Professionnel Steampod statický baner CTG

Jaké elektro u nás najdete?

Perfektní účes, zářivě bílé zuby, hladké oholení a čistá pleť bez jedné chybičky? Notino.cz vám nabízí kvalitní elektro od nejlepších světových výrobců, se kterým dovedete svůj vzhled k maximální dokonalosti.

 

Ať už toužíte po bohatých vlnách, dokonale rovných a lesklých vlasech nebo účesu nakrátko, naše kulmy na vlasy, žehličkyfény a zastřihovače vlasů vám vždy pomohou vytvořit ten nejlepší styling. 

Pro perfektně hladkou pokožku bez jediného chloupku vám nabízíme epilátory na obličej i tělo a elektrické holící strojky s bateriovým nebo elektrickým nabíjením. Pro muže máme zastřihovače vousů, se kterými snadno upraví svůj moderní plnovous do precizní podoby, i zastřihovače chloupků v nose pro ještě dokonalejší vzhled.

Zářivě bílý úsměv dosáhnete s elektrickými zubními kartáčky, ke kterým nabízíme i velký výběr náhradních hlavic. A nezapomínejme ani na péči o pleť. Čistící kartáček na pleť vyčistí vaši pokožku a rozzáří ji jak nikdy předtím.

Vyberte si z naší široké nabídky elektroniky pro muže i ženy od top značek Philips, Braun, BaBylissForeo a dalších za skvělé ceny a pečujte o svou krásu efektivně.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Elektro
  • Vůně do bytu
Filtr

Cenové rozpětí

Dárky a akce

Kategorie

Hodnocení

  •   5