Elancyl Cellu Slimintenzivní noční zeštíhlující péče

4×
Elancyl Cellu Slim intenzivní noční zeštíhlující péče
Elancyl Cellu Slim intenzivní noční zeštíhlující péče
250 ml

Kód: ELC1215 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při nákupu nad 1200 Kč si můžete v košíku vybrat až z 12 skvělých produktů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Elancyl Cellu Slim

Popis:
Elancyl Cellu Slim intenzivní noční zeštíhlující péče zpevňuje a vyhlazuje vaši pokožku. V průběhu noci je tělo ve fázi odpočinku, tudíž se rychleji ukládá tuk. Zeštíhlující péče v sobě obsahuje látku GP4G, což je zdroj buněčné energie, která podporuje metabolismus buněk během noci a optimalizuje účinek cekropie a kofeinu, které zmírňují projevy celulitidy. Výtažek z větví jabloní zlepšuje celulitidu a výtažek ze sečuanského pepře přispívá k omezení dalšího výskytu celulitidy. Dalšími aktivními látkami je břečťan, který přirozeně posiluje elasticitu a pevnost pokožky a pomáhá k uvolňování zadržené vody v kožních tkáních.
Elancyl Cellu Slim intenzivní noční zeštíhlující péče obsahuje pupálkový a kartamový olej, který pokožku dokonale vyživuje a zanechává ji jemnější a hladší.

Účinky:

  • zpevňuje
  • vyhlazuje
  • zmírňuje projevy celulitidy
  • vyživuje
  • posiluje elasticitu a pevnost pokožky

Složení:

  • látka GP4G – zdroj buněčné energie – podporuje metabolismus a optimalizuje účinek cekropie a kofeinu, které zmírňují projevy celulitidy
  • výtažek z větví jabloní - zlepšuje celulitidu
  • výtažek ze sečuanského pepře - přispívá k omezení dalšího výskytu celulitidy
  • pupálkový a kartamový olej - vyživuje a zanechává pokožku jemnou

Typ pokožky:
Vhodná pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Každý večer vmasírujte noční zeštíhlující péči do problémových partií.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Elancyl

Kosmetika Elancyl pečuje o ženskou krásu ve všech obdobích života již od roku 1971. Výzkum, který je pro značku zásadní, vyhledává nové potencionálně zajímavé účinné látky, které řeší pevnost pokožky, tonizaci, energii, svěžest, regeneraci a další.

Jedním z velkých mezníků péče o tělo byl rok 1978, kdy byl poprvé použit kofein v boji proti celulitidě a to právě v přípravcích značky Elancyl. Dalším zcela převratným přístupem bylo zaměření pozornosti k tzv. chronobiologii, která se zabývá využitím účinných přírodních látek v souladu s biorytmy. To znamená vědět, kdy použít přípravek, aby podpořil nebo podle potřeby oslabil fungující metabolické procesy.

Základním zaměřením produktů je zpevnění pokožky těla, zeštíhlení, prevence a řešení strií. Krása není konstantní, ženy vždy touží po lepším vzhledu a v průběhu života dochází k mnohým změnám. Dospívání, těhotenství, ztráta hmotnosti nebo její přírůstek, to jsou momenty, kdy se můžete svěřit do „náručí“ péče Elancyl, a výsledkem bude vaše krásnější a pevnější pokožka.

Recenze Elancyl Cellu Slim