Elancyl Anti-Cellulite

kosmetická sada II.

Elancyl Anti-Cellulite kosmetická sada II.
Elancyl Anti-Cellulite kosmetická sada II.
2 ks

Kód: ELC1198 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: Elancyl zeštíhlující masážní sprchový gel 200 ml + masážní hlavice

Dárek pro vás
Nyní k nákupu čehokoliv nad 1200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Elancyl Anti-Cellulite
2 ks

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Elancyl

Kosmetika Elancyl pečuje o ženskou krásu ve všech obdobích života již od roku 1971. Výzkum, který je pro značku zásadní, vyhledává nové potencionálně zajímavé účinné látky, které řeší pevnost pokožky, tonizaci, energii, svěžest, regeneraci a další.

Jedním z velkých mezníků péče o tělo byl rok 1978, kdy byl poprvé použit kofein v boji proti celulitidě a to právě v přípravcích značky Elancyl. Dalším zcela převratným přístupem bylo zaměření pozornosti k tzv. chronobiologii, která se zabývá využitím účinných přírodních látek v souladu s biorytmy. To znamená vědět, kdy použít přípravek, aby podpořil nebo podle potřeby oslabil fungující metabolické procesy.

Základním zaměřením produktů je zpevnění pokožky těla, zeštíhlení, prevence a řešení strií. Krása není konstantní, ženy vždy touží po lepším vzhledu a v průběhu života dochází k mnohým změnám. Dospívání, těhotenství, ztráta hmotnosti nebo její přírůstek, to jsou momenty, kdy se můžete svěřit do „náručí“ péče Elancyl, a výsledkem bude vaše krásnější a pevnější pokožka.