Eisenberg Secret I Rose Talismanparfémovaná voda pro ženy

Eisenberg Secret I Rose Talisman parfémovaná voda pro ženy
Eisenberg Secret I Rose Talisman parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
100 ml
3 860

Kód: EIS0163 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Eisenberg Secret I Rose Talisman
Složení

Vášnivé vyznání lásky, v němž vás magická, tajemná růže vezme na cestu vedoucí k objevení smyslného mýtu. Dámská parfémovaná voda Eisenberg Secret I Rose Talisman je pozváním do nádherného orientálnímu příběhu, který vás zavede do zvlněných dun Sahary.

  • květinovo-orientální vůně s růžovými akordy
  • pro ženy, které touží objevit smyslné mýty Východu
  • okouzlující vůně na den i večer

Složení vůně
Okvětní plátky růže, symbolu lásky a krásy, podle legendy zaujmou a okouzlí každého, kdo k nim přičichne. Všechny aspekty růže oslavuje právě vůně Eisenberg Secret I Rose Talisman, bohatá a honosná vůně hodná arabských nocí. S jasnou podstatou v hlavě vůně s tóny černého rybízu a malin, okořeněných kousíčky šafránu, se odtrhává od zákonů Západu a povznáší všechny smysly. V srdci kompozice rozkvétá nejen růže, ale i jasmín a kosatec, v doprovodu cedrového dřeva a pačule. Královnu květin pak nechají vzplanout vášní akordy palisandrového či santalového dřeva, doplněné v základu o tonka boby, vanilku a ambru, a zvěční tak podpis smyslného mýtu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, šafrán, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, cedrové dřevo, jasmín, kosatec, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, tonka fazole, palisandrové růžové dřevo, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Eisenberg

Francouzská značka luxusní kosmetiky a parfémů Eisenberg představuje spojení krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nese jméno svého zakladatele Josého Eisenberga, který svým tvůrčím zaujetím a nekompromisním přístupem vdechl značce život, vášeň a skutečný smysl.

José Eisenberg začal pracovat v módním průmyslu už ve svých 21 letech, později však dlouhodobě působil i v oblasti IT. Když v roce 2000 založil vlastní beauty značku, dal tak vzniknout světu, který obě jeho veliké vášně – umění a špičkové hi-tech technologie – unikátním způsobem spojuje.

Všechny Eisenberg přípravky péče o pleť a pokožku obsahují účinné přírodní složky, luxusní suroviny jako diamantový prach nebo ryzí zlato a v neposlední řadě patentovaný Tri-Molecular komplex. Ten je výsledkem 15letého výzkumu a představuje vysoce efektivní zbraň při prevenci a korekci projevů stárnutí pleti.

Parfémy Eisenberg jsou pak odrazem snů samotného tvůrce. Tvoří luxusní sbírku vůní, která je drahocenná stejně jako emoce, jež ve vás probudí.

Recenze Eisenberg Secret I Rose Talisman