Eisenberg Secret I Rose Talismanparfémovaná voda pro ženy

Eisenberg Secret I Rose Talisman parfémovaná voda pro ženy
Eisenberg Secret I Rose Talisman parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
100 ml
3 860

Kód: EIS0163 | Více než 5 ks skladem
1
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 27. 10. 2020
Osobní odběr
Již zítra úterý 27. 10. 2020

Popis parfému Eisenberg Secret I Rose Talisman
Složení

Vášnivé vyznání lásky, v němž vás magická, tajemná růže vezme na cestu vedoucí k objevení smyslného mýtu. Dámská parfémovaná voda Eisenberg Secret I Rose Talisman je pozváním do nádherného orientálnímu příběhu, který vás zavede do zvlněných dun Sahary.

  • květinovo-orientální vůně s růžovými akordy
  • pro ženy, které touží objevit smyslné mýty Východu
  • okouzlující vůně na den i večer

Složení vůně
Okvětní plátky růže, symbolu lásky a krásy, podle legendy zaujmou a okouzlí každého, kdo k nim přičichne. Všechny aspekty růže oslavuje právě vůně Eisenberg Secret I Rose Talisman, bohatá a honosná vůně hodná arabských nocí. S jasnou podstatou v hlavě vůně s tóny černého rybízu a malin, okořeněných kousíčky šafránu, se odtrhává od zákonů Západu a povznáší všechny smysly. V srdci kompozice rozkvétá nejen růže, ale i jasmín a kosatec, v doprovodu cedrového dřeva a pačule. Královnu květin pak nechají vzplanout vášní akordy palisandrového či santalového dřeva, doplněné v základu o tonka boby, vanilku a ambru, a zvěční tak podpis smyslného mýtu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý rybíz, šafrán, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, cedrové dřevo, jasmín, kosatec, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, tonka fazole, palisandrové růžové dřevo, vanilka, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Eisenberg

Francouzská značka luxusní kosmetiky a parfémů Eisenberg představuje spojení krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nese jméno svého zakladatele Josého Eisenberga, který svým tvůrčím zaujetím a nekompromisním přístupem vdechl značce život, vášeň a skutečný smysl.

José Eisenberg začal pracovat v módním průmyslu už ve svých 21 letech, později však dlouhodobě působil i v oblasti IT. Když v roce 2000 založil vlastní beauty značku, dal tak vzniknout světu, který obě jeho veliké vášně – umění a špičkové hi-tech technologie – unikátním způsobem spojuje.

Všechny Eisenberg přípravky péče o pleť a pokožku obsahují účinné přírodní složky, luxusní suroviny jako diamantový prach nebo ryzí zlato a v neposlední řadě patentovaný Tri-Molecular komplex. Ten je výsledkem 15letého výzkumu a představuje vysoce efektivní zbraň při prevenci a korekci projevů stárnutí pleti.

Parfémy Eisenberg jsou pak odrazem snů samotného tvůrce. Tvoří luxusní sbírku vůní, která je drahocenná stejně jako emoce, jež ve vás probudí.

Recenze Eisenberg Secret I Rose Talisman