Přejít na hlavní obsah
Eisenberg J’OSE parfémovaná voda pro muže
Eisenberg J’OSE parfémovaná voda pro muže
Eisenberg J’OSE parfémovaná voda pro muže
Eisenberg J’OSE parfémovaná voda pro muže
Hlava
citron, máta, bergamot, jasmín
Srdce
káva, levandule, pelyněk
Základ
ambra, santalové dřevo, pačuli, mech, tonka fazole, vanilka, pižmo
Druh vůněaromatická, dřevitá

Prolomte bariéry a odvažte se jít drze za svým cílem. Kultovní parfémovaná voda Eisenberg J’OSE Homme je stylová, dráždivá, a tedy skutečně nezapomenutelná. Esence vůně vytváří atmosféru a emoce, které se trvale zapíší do vašeho podvědomí.

  • ikonická a nadčasová dřevitá vůně
  • pro odvážné muže, kteří si dokážou jít za svým
  • uvedena v roce 2000 jako první pánská Eisenberg vůně

Složení vůně
Nechte se zlákat svůdnou a záhadnou hlavou vůně Eisenberg J’OSE Homme, kterou utváří tóny bergamotu a citronu s jasmínem a mátou. Srdcem prostupují noty levandule a pelyňku, které jsou podbarveny lahodnou moka kávou. Silný, hřejivý základ vás pak přivede na cestu, na níž se setkává pačuli, mech a santal spolu s pižmem, vanilkou, tonka boby a ambrovým akordem.

Příběh vůně
J’OSE byla prvním olfaktorickým počinem Josého Eisenberga. Tato ikonická, moderní parfémovaná voda vznikla v roce 2000 a odráží osobnost svého tvůrce: vždy troufalý!

Vůně také zrcadlí začátek intimního vztahu mezi uměním a parfémem, který je vyjádřený skrze fotografii, malbu a báseň. To charakterizuje celou kolekci. Název je pak slovní hříčkou autorova jména a zároveň odkazuje k francouzskému slovu „oser“, což znamená „odvážit se“.

Odvahu dokazuje i použití fotografie smyslné ženy kouřící doutník, kterou vidíte na krabičce. Ta svým triumfálním úsměvem vyzývá svět mužů a celý motiv odráží jak osobnost Josého Eisenberga, tak i vůni samotnou. Provokativní, bohatou a triumfální.

EisenbergJ’OSE parfémovaná voda pro muže

15×
100 ml
3 454

Skladem | 3 454,00 / 100 ml, vč. DPH | Kód: EIS0139

Produkt může mít odlišné balení než to, které je na obrázku.

1
Nechte si na produkt laserem vyrýt vlastní text a vytvořte tak dárek od srdce. Dali jsme pro vás dohromady tipy na ta nejhezčí věnování.
Večerní doručení Brno
pondělí 22. 7. 2024
Osobní odběr
Již zítra neděle 21. 7. 2024