Eisenberg J’OSE

dárková sada I.

Eisenberg J’OSE dárková sada I.
Eisenberg J’OSE dárková sada I.
Eisenberg J’OSE dárková sada I.
parfémovaná voda 50 ml + deostick 75 ml

Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: EIS00291 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Eisenberg J’OSE
parfémovaná voda 50 ml + deostick 75 ml

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Eisenberg

Francouzská značka luxusní kosmetiky a parfémů Eisenberg představuje spojení krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nese jméno svého zakladatele Josého Eisenberga, který svým tvůrčím zaujetím a nekompromisním přístupem vdechl značce život, vášeň a skutečný smysl.

José Eisenberg začal pracovat v módním průmyslu už ve svých 21 letech, později však dlouhodobě působil i v oblasti IT. Když v roce 2000 založil vlastní beauty značku, dal tak vzniknout světu, který obě jeho veliké vášně – umění a špičkové hi-tech technologie – unikátním způsobem spojuje.

Všechny Eisenberg přípravky péče o pleť a pokožku obsahují účinné přírodní složky, luxusní suroviny jako diamantový prach nebo ryzí zlato a v neposlední řadě patentovaný Tri-Molecular komplex. Ten je výsledkem 15letého výzkumu a představuje vysoce efektivní zbraň při prevenci a korekci projevů stárnutí pleti. Parfémy Eisenberg jsou pak odrazem snů samotného tvůrce. Tvoří luxusní sbírku vůní, která je drahocenná stejně jako emoce, jež ve vás probudí.

Recenze Eisenberg J’OSE

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!