Eisenberg I Amparfémovaná voda pro ženy

5×
Eisenberg I Am parfémovaná voda pro ženy
Eisenberg I Am parfémovaná voda pro ženy
Doprava zdarma
30 ml
1 530

Kód: EIS0116 | 3 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Eisenberg I Am
Složení

Její smyslný a něžně se probouzející šarm a kouzlo. Je tak trochu tajemná a lehce zasněná, je každou ženou a zároveň tou jedinou. Poznejte příběh múzy, který vypráví parfémovaná voda Eisenberg I Am.

  • ovocno-květinová vůně s kořenitými tóny
  • pro vášnivé a romantické ženy, které žijí pro lásku
  • inspirováno jednou ze vzpomínek Josého Eisenberga

Složení vůně
Okouzlující vůně Eisenberg I Am se otevírá kombinací delikátních malin, svěžího bergamotu a kuliček černého a růžového pepře. Květinovému srdci dominuje magnólie následována růží, fialkou a omamným jasmínem. Zapamatovatelnou stopu celé vonné kompozice zajišťuje v základu ambrový akord a santalové dřevo, doplněné tóny vetiveru, pižma, vanilky a benzoinu.

Příběh vůně
Dámská vůně I Am je příběhem o vášnivé, tajemné, sebevědomé ženě, která ví, kým chce být, ženě, která žije pro lásku a je jí naprosto oddána. O ženě, která má svůj vlastní svět a nikoho do něj nevpustí, pokud sama nechce. A když vás do něj vpustí, její pravá identita pro vás stejně zůstane tajemstvím. Jedno je ale jisté, na tuhle ženu nikdy nezapomenete.

Vznik vůně inspirovala vzpomínka Josého Eisenberga i malíře Juareze Machada, kteří byli fascinováni světem, do něhož nemůžou proniknout. Sdíleli tento nedefinovatelný pocit pouhých pozorovatelů, který však provází všechny umělce, když se snaží zachytit duši své múzu.

I motiv na krabičce vůně Eisenberg I Am tak zobrazuje uměleckou dílnu v Montmartu a ukazuje jak múzu, tak malíře, pozorovanou i pozorujícího, sdílející společný okamžik, ale každý ve svém světě. A právě toto zasnění odrážející takto intimní moment inspirovalo tuto výjimečnou vůni.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
černý pepř, bergamot, malina, růžový pepř
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
magnólie, růže, fialka, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pižmo, vanilka, santalové dřevo, vetiver, benzoin
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Eisenberg

Francouzská značka luxusní kosmetiky a parfémů Eisenberg představuje spojení krásy, nadčasovosti a dokonalosti. Nese jméno svého zakladatele Josého Eisenberga, který svým tvůrčím zaujetím a nekompromisním přístupem vdechl značce život, vášeň a skutečný smysl.

José Eisenberg začal pracovat v módním průmyslu už ve svých 21 letech, později však dlouhodobě působil i v oblasti IT. Když v roce 2000 založil vlastní beauty značku, dal tak vzniknout světu, který obě jeho veliké vášně – umění a špičkové hi-tech technologie – unikátním způsobem spojuje.

Všechny Eisenberg přípravky péče o pleť a pokožku obsahují účinné přírodní složky, luxusní suroviny jako diamantový prach nebo ryzí zlato a v neposlední řadě patentovaný Tri-Molecular komplex. Ten je výsledkem 15letého výzkumu a představuje vysoce efektivní zbraň při prevenci a korekci projevů stárnutí pleti.

Parfémy Eisenberg jsou pak odrazem snů samotného tvůrce. Tvoří luxusní sbírku vůní, která je drahocenná stejně jako emoce, jež ve vás probudí.

Recenze Eisenberg I Am