Eight & Bob Memoires De Mustique

toaletní voda unisex 100 ml

Eight & Bob Memoires De Mustique toaletní voda unisex 100 ml
Eight & Bob Memoires De Mustique toaletní voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: EAB0014 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Eight & Bob Memoires De Mustique
100 ml

Popis parfému Eight & Bob Memoires De Mustique

Toaletní voda Eight & Bob Memoires De Mustique je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí!

  • květinovo-dřevitá vůně
  • unisex vůně – pro muže i pro ženy
  • na každodenní nošení

Složení

Hlava
bergamot, neroli, petitgrain
Srdce
jasmín sambac, pomerančový květ, vonokvětka
Základ
ambra, bílé pižmo, dřevité tóny
Druh vůně
dřevitá, květinová

O značce Eight & Bob

Eight & Bob je francouzský parfumérský dům, který se zaměřuje na výrobu skutečně exkluzivních niche vůní v limitovaném množství. Historie značky Eight & Bob sahá až do počátku 20. století, kdy syn pařížského aristokrata, Albert Fouquet, za pomocí svého komorníka Philippa vytvořil své první vůně pro svoji vlastní potřebu.
Okouzlujícími vůněmi potom překvapoval své přátele na různých společenských akcích. Zásadní zlom pro něj znamenal jeho letní pobyt na Francouzské riviéře, kde se v roce 1937 náhodně seznámil s mladým americkým studentem a budoucím prezidentem Johnem F. Kennedym. Ten byl z jeho vůní taktéž nadšený a požádal ho, aby mu zaslal do Ameriky osm vzorků pro známé.
Albertovy vůně zaznamenaly v Americe velký úspěch a poptávka mu po nich neustále rostla. O jeho parfémy si také psali různí významní hollywoodští režiséři, producenti a herci, jako Cary Grant nebo James Stewart.
S příchodem druhé světové války však značka Eight & Bob zanikla. O mnoho let později, díky rodině Philippa, byla ovšem firma znovu oživena a opět se stala jednou z nejexkluzivnějších značek, které jsou s oblibou vyhledávány hollywoodskými celebritami.

Recenze Eight & Bob Memoires De Mustique

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!