Edwin Jagger Silver Tip Ebonyštětka na holení

Edwin Jagger Silver Tip Ebony štětka na holení
Edwin Jagger Silver Tip Ebony štětka na holení
velikost Large
1 050

Kód: EDW00377 | 4 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis produktu Edwin Jagger Silver Tip Ebony

Štětka na holení Edwin Jagger Silver Tip Ebony je ručně vyrobená ze stříbrné jezevčí srsti. Pomůže vám vytvořit bohatou pěnu a zajistí tak opravdu komfortní oholení tváře.

Vlastnosti:

  • představuje nezbytnou součást výbavy na tradiční holení
  • s přípravkem na holení vytváří bohatou pěnu
  • pohodlně se drží v ruce

Materiál:

  • štětiny vyrobené z jezevčí srsti
  • rukojeť v imitaci černého ebenu

Jak používat:
Štětku namočte do horké vody a krouživými pohyby napěňte mýdlo či jiný připravek na holení. Poté naneste vzniklou pěnu pomocí štětky rovnoměrně na obličej. Po použití štětku důkladně propláchněte horkou vodou a nechejte vyschnout v zavěšené poloze.

O značce Edwin Jagger

Britská značka Edwin Jagger patří mezi nejlepší světové výrobce doplňků pro mokré holení. Společnost vznikla roku 1988 v Sheffieldu jako malá rodinná firma, ze které se postupem času stal globální lídr v oblasti pánského holení. Za každým novým výrobkem stojí sám zakladatel značky Neil Jagger, který své produkty precizně navrhuje do posledního detailu.

Značka Edwin Jagger v sobě kombinuje tradiční anglický styl s moderními technologiemi a je také první britskou výrobní společností, která do svých holicích strojků začlenila speciální systémy břitů. Holicí strojky Edwin Jagger se vyznačují kvalitními materiály, vysokou funkčností, efektivitou a pohodlným používáním.

Recenze Edwin Jagger Silver Tip Ebony