Edwin Jagger Best Badger Light Hornštětka na holení

Edwin Jagger Best Badger Light Horn štětka na holení
Edwin Jagger Best Badger Light Horn štětka na holení
velikost Medium
1 050

Kód: EDW00376 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 11. 2020
Osobní odběr
pondělí 30. 11. 2020

Popis produktu Edwin Jagger Best Badger Light Horn

Ručně vyráběná štětka na holení Edwin Jagger Best Badger Light Horn se stane nezbytnou součástí vaší výbavy na holení a dodá tomuto pečujícímu rituálu dotek luxusu.

Vlastnosti:

  • pomáhá vytvářet bohatou pěnu zajišťujcí hladké oholené
  • ideální pomůcka k holení tradiční metodou
  • vhodná pro muže se silnějšími vousy

Materiál:

  • vyrobena ze štětin z jezevčí srsti
  • designová rukojeť v imitaci rohoviny

Jak aplikovat:
Štětku namočte do horké vody a krouživými pohyby napěňte mýdlo či jiný přípravek na holení. Poté naneste vzniklou pěnu pomocí štětky rovnoměrně na obličej. Po použití štětku důkladně propláchněte horkou vodou a nechejte vyschnout v zavěšené poloze.

O značce Edwin Jagger

Britská značka Edwin Jagger patří mezi nejlepší světové výrobce doplňků pro mokré holení. Společnost vznikla roku 1988 v Sheffieldu jako malá rodinná firma, ze které se postupem času stal globální lídr v oblasti pánského holení. Za každým novým výrobkem stojí sám zakladatel značky Neil Jagger, který své produkty precizně navrhuje do posledního detailu.

Značka Edwin Jagger v sobě kombinuje tradiční anglický styl s moderními technologiemi a je také první britskou výrobní společností, která do svých holicích strojků začlenila speciální systémy břitů. Holicí strojky Edwin Jagger se vyznačují kvalitními materiály, vysokou funkčností, efektivitou a pohodlným používáním.

Recenze Edwin Jagger Best Badger Light Horn