Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood

vosk na knír

Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood vosk na knír
Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood vosk na knír
Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood vosk na knír
15 ml
335

Kód: EDJ00393 | Více než 5 ks skladem
ks
Zásilkovna
úterý 23. 4. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 22. 4. 2019
Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood
15 ml | 335

Popis kosmetiky Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood

S voskem na knír Edwin Jagger Bergamot & Cedarwood se už nemusíte bát rozježených vousů a neupraveného kníru – stačí lehký dotyk voskem pro pěstěný a stylový vzhled.

Vlastnosti:

  • dodává kníru správný tvar a styl
  • má citrusově kořenitou vůni
  • nezanechává ve vousech silnou vrstvu

Jak aplikovat:
Rozetřete si mezi prsty trošku vosku pokojové teploty a naneste jej na rozčesaný knír. Upravte knír dle požadovaného výsledku. Pro silnější fixaci postup opakujte a naneste další vrstvu.

Vlastnosti

Konzistence
vosk

O značce Edwin Jagger

Britská značka Edwin Jagger patří mezi nejlepší světové výrobce doplňků pro mokré holení. Společnost vznikla roku 1988 v Sheffieldu jako malá rodinná firma, ze které se postupem času stal globální lídr v oblasti pánského holení. Za každým novým výrobkem stojí sám zakladatel značky Neil Jagger, který své produkty precizně navrhuje do posledního detailu.

 

Značka Edwin Jagger v sobě kombinuje tradiční anglický styl s moderními technologiemi a je také první britskou výrobní společností, která do svých holicích strojků začlenila speciální systémy břitů. Holicí strojky Edwin Jagger se vyznačují kvalitními materiály, vysokou funkčností, efektivitou a pohodlným používáním.